GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-p6kd-deniz-bitti
Uncategorized

DENİZ BİTTİ

1000x600-ve3q-zamlari-protesto-edecekler
Yenişehir

ZAMLARI PROTESTO EDECEKLER

1000x600-cpc0-ilkesiz-medya-riyakar-kanal
Uncategorized

İLKESİZ MEDYA, RİYAKÂR KANAL

1000x600-fa1q-zevkli-macin-kazanani-asude-1
Spor

ZEVKLİ MAÇIN KAZANANI ASUDE 1

1000x600-p4vu-saglik-icin-ney-ufleyin
Yenişehir

SAĞLIK İÇİN NEY ÜFLEYİN

1000x600-tlj0-hayali-gercek-oldu
Yenişehir

HAYALİ GERÇEK OLDU

1000x600-ga8u-yilan-hikayesine-dondu
Yenişehir

YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ

1000x600-kmf1-bir-smacta-sen-vur
Uncategorized

BİR SMAÇTA SEN VUR

1000x600-rtzu-burada-corbalar-10-tl
Yenişehir

BURADA ÇORBALAR 10 TL

1000x600-umbq-ciftci-borcu-iki-kat-artti
Siyaset

ÇİFTÇİ BORCU İKİ KAT ARTTI