GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-787t-bilgitten-govde-gosterisi
Bursa Bölge

BİLGİT’TEN GÖVDE GÖSTERİSİ

1000x600-2s8y-tesekkurler-anda
Yenişehir

TEŞEKKÜRLER ANDA

1000x600-ei6o-savasin-da-bir-adabi-var
Uncategorized

SAVAŞIN DA BİR ADABI VAR

1000x600-hxnx-vah-yenisehirim-vah
Uncategorized

VAH YENİŞEHİR’İM VAH

1000x600-3njp-bicak-kemige-dayandi
Yenişehir

BIÇAK KEMİĞE DAYANDI

1000x600-sl34-asgari-ucretli-ac
Bursa Bölge

ASGARİ ÜCRETLİ AÇ

1000x600-np7v-stratejik-zirve
Yenişehir

STRATEJİK ZİRVE

1000x600-ik03-allah-belanizi-versin
Uncategorized

ALLAH BELANIZI VERSİN

1000x600-r1s6-tecrube-kazandi
Spor

TECRÜBE KAZANDI

1000x600-w2mi-faturalari-yaktilar
Siyaset

FATURALARI YAKTILAR