GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-6h9x-yasasin-havaalani-kapanmiyor
Uncategorized

YAŞASIN HAVAALANI KAPANMIYOR

1000x600-6y7a-eml-sil-bastan
Yenişehir

EML SİL BAŞTAN

1000x600-uhy8-tanisma-kahvaltisi
Yenişehir

TANIŞMA KAHVALTISI

1000x600-269j-altepe-korumasini-mi-vurdu
Bursa Bölge

ALTEPE KORUMASINI MI VURDU?

1000x600-iq03-dev-proje-start-aldi
Yenişehir

DEV PROJE START ALDI

1000x600-ai5o-fitre-miktari-aciklandi
Bursa Bölge

FİTRE MİKTARI AÇIKLANDI

1000x600-73zi-sampiyon-yenisehirden
Yenişehir

ŞAMPİYON YENİŞEHİR’DEN

1000x600-kwr3-vaz-gecmeyecegiz
Yenişehir

VAZ GEÇMEYECEĞİZ

1000x600-eprr-bilgit-ile-gurur-duydum
Yenişehir

BİLGİT İLE GURUR DUYDUM

1000x600-bm2n-migros-4-bin-ton-urun-alacak
Yenişehir

MİGROS 4 BİN TON ÜRÜN ALACAK