GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-zzze-baskandan-bir-bomba-daha
Yenişehir

BAŞKANDAN BİR BOMBA DAHA

1000x600-e9jt-tebriklar-kagan-mehmet-usta
Uncategorized

TEBRİKLER KAĞAN MEHMET USTA

1000x600-vx7o-yenisehir-muhtarlari-kazanacak
Yenişehir

YENİŞEHİR MUHTARLARI KAZANACAK

1000x600-e02v-siz-hic-doktor-oldunuz-mu
Uncategorized

SİZ HİÇ DOKTOR OLDUNUZ MU?

1000x600-0dpi-ciftci-borcla-uretiyor
Siyaset

ÇİFTÇİ BORÇLA ÜRETİYOR

1000x600-pb91-ayyildiz-anneleri-unutmadi
Yenişehir

AYYILDIZ ANNELERİ UNUTMADI

1000x600-tlj9-bursayla-dalga-mi-geciyorsunuz
Bursa Bölge

BURSA’YLA DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?

1000x600-u8s8-ortak-vicdanimiz-olmaya-devam-edecek
Yenişehir

ORTAK VİCDANIMIZ OLMAYA DEVAM EDECEK

1000x600-vrcv-yenisehire-sesli-kutuphane
Yenişehir

YENİŞEHİR’E SESLİ KÜTÜPHANE

1000x600-m92s-tebrikler-bahu-ana
Bursa Bölge

TEBRİKLER BAHU ANA