GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-b7ps-coskulu-iftar
Siyaset

COŞKULU İFTAR

1000x600-pvn1-birak-artik-arif-tak
Uncategorized

BIRAK ARTIK ARİF TAK

1000x600-q7o8-ne-istediniz-de-vermediler
Yenişehir

NE İSTEDİNİZ DE VERMEDİLER?

1000x600-u56s-aday-chpden-olacak
Siyaset

ADAY CHP’DEN OLACAK

1000x600-dhd2-tesekkurler-ogretmenim
Yenişehir

TOKİ BUNU HEP YAPIYOR

1000x600-fqrp-gelenek-bozulmadi
Yenişehir

GELENEK BOZULMADI

1000x600-984s-elif-ic-giyim-acildi
Yenişehir

ELİF İÇ GİYİM AÇILDI

1000x600-6hgb-kimdir-bu-yilmaz-guney
Uncategorized

KİMDİR BU YILMAZ GÜNEY?

1000x600-hww0-tarim-milli-olmalidir
Yenişehir

TARIM MİLLİ OLMALIDIR

1000x600-o31e-kutuphane-haftasina-anlamli-kutlama
Uncategorized

KÜTÜPHANE HAFTASINA ANLAMLI KUTLAMA