GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-tmum-yilgina-guven-oyu
Siyaset

YILGIN’A GÜVEN OYU

1000x600-kxji-cifci-traktorune-mazot-alamayacak-hale-geldi
Yenişehir

ÇİFÇİ TRAKTÖRÜNE MAZOT ALAMAYACAK HALE GELDİ

1000x600-nj4x-tesekkurler-ogretmenim
Yenişehir

TEŞEKKÜRLER ÖĞRETMENİM

1000x600-rfzx-asude-3te-3-yapti
Spor

ASUDE 3’TE 3 YAPTI

1000x600-2lie-egede-bir-yigit
Uncategorized

EGE’DE BİR YİĞİT

1000x600-3vof-ayyildizdan-jest
Yenişehir

AYYILDIZ’DAN JEST

1000x600-zx21-okyanus-kolejinden-yenisehire-okul
Yenişehir

OKYANUS KOLEJİ’NDEN YENİŞEHİR’E OKUL

1000x600-sign-sehidimizi-unutmadilar
Yenişehir

ŞEHİDİMİZİ UNUTMADILAR

1000x600-4o6n-yeniden-refah-hazir
Siyaset

YENİDEN REFAH HAZIR

1000x600-83h1-chp-trende-kararli
Siyaset

HESABI SANDIKTA SORULACAK