GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-kwml-iyi-olan-kazandi
Yenişehir

İYİ OLAN KAZANDI

1000x600-4cmm-adamlar-hazir
Spor

‘ADAM’LAR HAZIR

1000x600-ba68-yardim-melekleri-kongre-yapti
Yenişehir

YARDIM MELEKLERİ KONGRE YAPTI

1000x600-ct9v-tesekkurler-baskan
Yenişehir

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN

1000x600-2jnc-yenisehir-ve-piyano
Uncategorized

YENİŞEHİR VE PİYANO

1000x600-s0n0-uzay-ajansina-komik-atama
Siyaset

UZAY AJANSINA KOMİK ATAMA

1000x600-8x4c-bombayi-patlatti
Siyaset

BOMBAYI PATLATTI

1000x600-q3mn-maclar-ertelendi
Spor

MAÇLAR ERTELENDİ

1000x600-nmn3-yenisehir-osbde-mesleki-egitim-merkezi-irtibat-burosu-acildi
Yenişehir

YENİŞEHİR ‘OSB’DE MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

1000x600-os9z-emekliler-dikkat
Bursa Bölge

EMEKLİLER DİKKAT