GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-zkds-anlamli-cagri
Yenişehir

ANLAMLI ÇAĞRI

1000x600-rtgk-karne-hediyesi-hali-saha
Yenişehir

KARNE HEDİYESİ : HALI SAHA

1000x600-y2rc-imdada-belediye-yetisti
Yenişehir

İMDADA BELEDİYE YETİŞTİ

1000x600-7g0i-baskandan-sicak-surpriz
Yenişehir

BAŞKAN’DAN SICAK SÜRPRİZ

1000x600-a48j-adamlar-durmuyor
Spor

ADAM’LAR DURMUYOR

1000x600-rksp-fatura-dusuren-uyarilar
Bursa Bölge

FATURA DÜŞÜREN UYARILAR

1000x600-g573-don-uyarisi
Bursa Bölge

DON UYARISI

1000x600-gcqu-sorunlar-masaya-yatirildi
Bursa Bölge

TARIM MASAYA YATIRILDI

1000x600-26pn-boyun-mu-buyudu-sezen-aksu
Uncategorized

BOYUN MU BÜYÜDÜ SEZEN AKSU

1000x600-mbmb-dersimiz-haberlesme-ve-iletisim
Yenişehir

DERSİMİZ HABERLEŞME VE İLETİŞİM