GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-0ws2-cinar-kolejindin-ogretmenlerine-yemek
Yenişehir

ÇINAR KOLEJİNDEN ÖĞRETMENLERİNE YEMEK

1000x600-bke5-ogretmenlere-coskulu-kutlama
Yenişehir

ÖĞRETMENLERE COŞKULU KUTLAMA

1000x600-knbp-ayyildiza-ziyaret
Yenişehir

AYYILDIZ’A ZİYARET

1000x600-nrr1-firincilar-caresiz
Yenişehir

FIRINCILAR ÇARESİZ

1000x600-7xtm-dis-hekimlerine-ziyaret
Yenişehir

DİŞ HEKİMLERİNE ZİYARET

1000x600-8nwu-ram-mudurlerini-unutmadilar
Yenişehir

RAM MÜDÜRLERİNİ UNUTMADILAR

1000x600-j2cl-yandaslar-gubre-stokluyor
Siyaset

‘YANDAŞLAR GÜBRE STOKLUYOR’

1000x600-774x-her-turlu-taktire-layiksiniz
Yenişehir

HER TÜRLÜ TAKTİRE LAYIKSINIZ

1000x600-oyp1-suya-sahip-cikmaya-devam-ediyorlar
Bursa Bölge

SUYA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORLAR

1000x600-y67c-yine-ayni-kavsak
Yenişehir

YİNE AYNI KAVŞAK