GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-2xj2-baskan-koltugu-kaptirdi
Yenişehir

BAŞKAN KOLTUĞU KAPTIRDI

1000x600-tofo-hadi-hayirlisi
Yenişehir

HADİ HAYIRLISI

1000x600-ermc-cuma-bulusmalari-devam-ediyor
Yenişehir

CUMA BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

1000x600-qae9-bir-tek-gol-yoktu
Spor

BİR TEK GOL YOKTU

1000x600-qzu5-kooperatif-yasasindaki-degisiklikler-anlatildi
Yenişehir

KOOPERATİF YASASI’NDAKİ DEĞİŞİKLİKLER ANLATILDI

1000x600-7nvx-kose-sordu-devlet-nerede
Siyaset

KÖSE SORDU: DEVLET NEREDE?

1000x600-92i8jcrzyd
Bursa Bölge

TÜKETİCİLERE UYARI

1000x600-wlkw-tufaddan-ziyaret
Spor

TÜFAD’DAN ZİYARET

1000x600-88qi-bizim-icin-oynayin
Spor

‘BİZİM İÇİN OYNAYIN’

1000x600-wn4j-bir-hareketine-bakar-hayat
Yenişehir

BİR HAREKETİNE BAKAR HAYAT