GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-yg1z-murat-erbas-unutulmadi
Yenişehir

MURAT ERBAŞ UNUTULMADI

1000x600-jfoj-kis-etabi-tamamlandi
Yenişehir

KIŞ ETABI TAMAMLANDI

1000x600-pd4n-faciadan-donuldu
Bursa Bölge

FACİADAN DÖNÜLDÜ

1000x600-gt34-sehitlere-vefa
Yenişehir

ŞEHİTLERE VEFA

1000x600-ijsj-eseklik-baki-kalir
Uncategorized

EŞEKLİK BAKİ KALIR

1000x600-cqva-bursayi-baskan-aydin-temsil-etti
Uncategorized

BURSA’YI BAŞKAN AYDIN TEMSİL ETTİ

1000x600-1lsu-yenisehirde-nevruz-coskusu
Yenişehir

YENİŞEHİR’DE NEVRUZ COŞKUSU

1000x600-axyf-bu-kacinci-mujde
Yenişehir

BU KAÇINCI MÜJDE

1000x600-3nhy-muhtarlar-degisim-dedi
Yenişehir

MUHTARLAR DEĞİŞİM DEDİ

1000x600-ebx9-ah-davut-aydin-ah
Uncategorized

AH DAVUT AYDIN AH…