GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-leao-yanginda-100-koyun-telef-oldu
Yenişehir

YANGINDA 100 KOYUN TELEF OLDU

1000x600-wskp-turkiyenin-sansli-cocuklari
Yenişehir

TÜRKİYE’NİN ŞANSLI ÇOCUKLARI

1000x600-e8ej-inegol-bahcesehir-koleji-2022-yks-de-fark-yaratti
Bursa Bölge

İNEGÖL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2022 YKS ‘DE FARK YARATTI.

1000x600-taea-ciftciye-son-darbe-vurmayin
Siyaset

ÇİFTÇİYE SON DARBE VURMAYIN

1000x600-hawr-en-buyuk-hizmet-bu
Yenişehir

EN BÜYÜK HİZMET BU

1000x600-6xbk-belediyeden-tirtil-operasyonu
Yenişehir

BELEDİYEDEN “TIRTIL” OPERASYONU!

1000x600-h1i3-kalp-krizine-dikkat
Uncategorized

KALP KRİZİNE DİKKAT

1000x600-etbe-gebelikte-beslenme-ve-ideal-agirlik-artisi
Uncategorized

GEBELİKTE BESLENME VE İDEAL AĞIRLIK ARTIŞI

1000x600-92yg-arazi-cinayeti-2-olu
Yenişehir

ARAZİ CİNAYETİ 2 ÖLÜ

1000x600-04er-kadinin-hikayesi-yazildi
Bursa Bölge

KADININ HİKAYESİ YAZILDI