GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-uhyu-algi-operasyonu
Uncategorized

ALGI OPERASYONU

1000x600-cu5b-gelecegin-sampiyonlari
Spor

GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI

1000x600-nqov-ukraynalilar-hayran-kaldi
Yenişehir

UKRAYNA’LILAR HAYRAN KALDI

1000x600-vwnh-olu-sayisi-2-oldu
Yenişehir

ÖLÜ SAYISI 2 OLDU

1000x600-gnju-gazi-kazada-hayatini-kaybetti
Uncategorized

GAZİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

1000x600-upfn-turkobook-mujdesi-bursadan
Bursa Bölge

TURKOBOOK MÜJDESİ BURSA’DAN

1000x600-fgxx-okullar-ne-zaman-acilacak
Bursa Bölge

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK

1000x600-sdgz-yenisehir-belediyespordan-imza-sov
Spor

YENİŞEHİR BELEDİYESPOR’DAN İMZA ŞOV

1000x600-bqiw-sorumlu-bakanliktir
Siyaset

SORUMLU BAKANLIKTIR

1000x600-wft3-sansurun-alasi-var
Bursa Bölge

SANSÜRÜN ALASI VAR!