GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-hq6k-biber-ihracati-ele-alindi
Yenişehir

BİBER İHRACATI ELE ALINDI

1000x600-xkpw-yine-iznik-yolu-yine-1-olu
Yenişehir

YİNE İZNİK YOLU YİNE 1 ÖLÜ

1000x600-bpby-cami-hirsizi-tutuklandi
Bursa Bölge

CAMİ HIRSIZI TUTUKLANDI

1000x600-157l-alkislanacak-hareket
Yenişehir

ALKIŞLANACAK HAREKET

1000x600-89zr-15-bin-yolcu-uctu
Yenişehir

15 BİN YOLCU UÇTU

1000x600-nf5u-hadi-hayirlisi
Spor

HADİ HAYIRLISI OLSUN

1000x600-s9zd-isciye-yuzde-103-zam
Yenişehir

İŞÇİYE YÜZDE 103 ZAM

1000x600-5asw-serinleten-ziyaret
Yenişehir

SERİNLETEN ZİYARET

1000x600-nn69-tohum-muzesi
Yenişehir

TOHUM MÜZESİ

1000x600-vkir-gozyaslari-ile-defnedildiler
Bursa Bölge

GÖZYAŞLARI İLE DEFNEDİLDİLER