GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-3i13-bu-yil-sonunda-bitecek
Yenişehir

BU YIL SONUNDA BİTECEK

1000x600-isjr-mutluluklar-sizin-olsun
Bursa Bölge

MUTLULUKLAR SİZİN OLSUN

1000x600-ekqx-tayfun-sirman
Yenişehir

TAYFUN SIRMAN

1000x600-q4oo-diyabet-seker-hastaligi-varliginda-beslenme
Uncategorized

DİYABET ( ŞEKER HASTALIĞI ) VARLIĞINDA BESLENME

1000x600-0192-sampiyon-baris-tarim
Spor

ŞAMPİYON BARIŞ TARIM

1000x600-5334-iyi-ki-mustafa-esgin-var
Bursa Bölge

İYİ Kİ MUSTAFA ESGİN VAR

1000x600-2kdv-her-mevsim-baska-guzel
Yenişehir

HER MEVSİM BAŞKA GÜZEL

1000x600-ysg2-nefes-kesen-mac-ilhan-giyimin
Spor

NEFES KESEN MAÇ İLHAN GİYİM’İN

1000x600-o8gs-cayir-cayir-yandi
Bursa Bölge

CAYIR CAYIR YANDI

1000x600-zvla-tarlaya-uctu
Bursa Bölge

TARLAYA UÇTU