GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-wjpv-umman-yenisehir-seferleri-basladi
Bursa Bölge

UMMAN YENİŞEHİR SEFERLERİ BAŞLADI

1000x600-ih4j-yagli-tohumlardan-can-suyu
Yenişehir

YAĞLI TOHUMLARDAN CAN SUYU

1000x600-13q8-susuzluk-sabaha-kadar-surebilir
Yenişehir

SUSUZLUK SABAHA KADAR SÜREBİLİR

1000x600-b88h-piril-piril-oluyor
Yenişehir

PIRIL PIRIL OLUYOR

1000x600-e5iq-sirmandan-onergeler
Siyaset

SIRMAN’DAN ÖNERGELER

1000x600-45lt-tarih-ayaga-kalkacak
Yenişehir

TARİH AYAĞA KALKACAK

1000x600-g9gu-tek-gayemiz-milletimize-hizmet-etmek
Siyaset

TEK GAYEMİZ MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK

1000x600-xcsd-acisi-yenisehire-dustu
Yenişehir

ACISI YENİŞEHİR’E DÜŞTÜ

1000x600-9spb-fosseptik-siyaseti-yapiyor
Siyaset

FOSSEPTİK SİYASETİ YAPIYOR

1000x600-d6jw-yalan-makinesini-bile-bozar
Yenişehir

YALAN MAKİNESİNİ BİLE BOZAR