GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-r1lr-tasima-suyla-tarla-suluyorlar
Siyaset

TAŞIMA SUYLA TARLA SULUYORLAR

1000x600-5l96-kayip-sahsin-cesedi-bulundu
Yenişehir

KAYIP ŞAHSIN CESEDİ BULUNDU

1000x600-ktiv-yine-can-aldi
Yenişehir

YİNE CAN ALDI

1000x600-xc7s-kayip-isci-bulunamadi
Yenişehir

KAYIP İŞÇİ BULUNAMADI

1000x600-jmwo-iddialar-gercek-disidir
Siyaset

İDDİALAR GERÇEK DIŞIDIR

1000x600-g4ou-yucel-yavuzdan-kotu-haber
Yenişehir

YÜCEL YAVUZ’DAN KÖTÜ HABER

1000x600-gwj2-ziyaretci-akini
Siyaset

CHP’YE ZİYARETÇİ AKINI

1000x600-rbtv-meyveler-toplaniyor
Yenişehir

MEYVELER TOPLANIYOR

1000x600-k4q8-ticaret-borsasindan-anlamli-is-birligi
Yenişehir

TİCARET BORSASI’NDAN ANLAMLI İŞ BİRLİĞİ

1000x600-67bb-50-hektar-orman-kule-dondu
Yenişehir

50 HEKTAR ORMAN KÜLE DÖNDÜ