GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-k1dc-adim-atin-aktif-olun-fart-yaratin
Yenişehir

ADIM ATIN, AKTİF OLUN, FART YARATIN

1000x600-7tb5-torbaci-kiskivram
Yenişehir

TORBACI KISKIVRAK

1000x600-blrc-ucretsiz-ogun-haktir
Siyaset

ÜCRETSİZ ÖĞÜN HAKTIR

1000x600-dpo7-burs-basvurulari-basliyor
Bursa Bölge

BURS BAŞVURULARI BAŞLIYOR

1000x600-8268-sevindiren-fiyat
Yenişehir

SEVİNDİREN FİYAT

1000x600-ir12-baskan-aktastan-surpriz-ziyaret
Yenişehir

BAŞKAN AKTAŞ’TAN SÜRPRİZ ZİYARET

1000x600-4eft-chp-bursada-nihat-yesiltas-donemi
Bursa Bölge

CHP BURSA’DA NİHAT YEŞİLTAŞ DÖNEMİ

1000x600-ctrq-allah-kazadan-korusun
Yenişehir

ALLAH KAZADAN KORUSUN

1000x600-1ek7-sektorun-beklentileri-masaya-yatirildi
Yenişehir

SEKTÖRÜN BEKLENTİLERİ MASAYA YATIRILDI

1000x600-lxqc-fatura-odemede-buyuk-kolaylik
Yenişehir

FATURA ÖDEMEDE BÜYÜK KOLAYLIK