GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-oog0-zayiflamak-ugruna-olmeyin
Yenişehir

ZAYIFLAMAK UĞRUNA ÖLMEYİN

1000x600-mh2bcmat1a
Siyaset

“BİRLİKTE BAŞARABİLİRİZ”

1000x600-emm4-fabrika-yanginlarinin-sebepleri
Bursa Bölge

FABRİKA YANGINLARININ SEBEPLERİ

1000x600-1dj1-yok-artik-mezarligi-satiyorlar
Bursa Bölge

YOK ARTIK! MEZARLIĞI SATIYORLAR

1000x600-ez68-40-yillik-gelenek-suruyor
Yenişehir

40 YILLIK GELENEK SÜRÜYOR

1000x600-1s2g-bol-bol-bu-tuketin
Yenişehir

BOL BOL SU TÜKETİN

1000x600-nuio-alev-alev-yandi
Bursa Bölge

ALEV ALEV YANDI

1000x600-8aqjpby9r0
Uncategorized

BAKIN BURASI ÇOK ÖNEMLİ

1000x600-luau-zamlar-esnafin-belini-bukuyor
Bursa Bölge

ZAMLAR ESNAFIN BELİNİ BÜKÜYOR

1000x600-0s9x-onemli-toplanti
Yenişehir

ÖNEMLİ TOPLANTI