GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-0ucn-bu-bir-rekor
Yenişehir

BU BİR REKOR

1000x600-vx6n-mezara-kadar-calismaya-mecburuz
Yenişehir

MEZARA KADAR ÇALIŞMAYA MECBURUZ

1000x600-0clg-nereden-nereye
Spor

NEREDEN NEREYE

1000x600-yyq9-her-sey-genclik-icin
Spor

HER ŞEY GENÇLER İÇİN

1000x600-rsfq-golde-kalp-krizi-gecirdi
Yenişehir

GÖLDE KALP KRİZİ GEÇİRDİ

1000x600-8m2c-yenisehirde-herkes-brokoli-yi-ariyor
Yenişehir

Yenişehir’de herkes Brokoli yi arıyor!

1000x600-no4e-baskandan-bayram-mesaji
Yenişehir

BAŞKANDAN BAYRAM MESAJI

1000x600-c64o-kurban-bayraminda-beslenme
Yenişehir

KURBAN BAYRAMINDA BESLENME

1000x600-9syr-ya-sutu-bozuk-ya-da-kani
Yenişehir

YA SÜTÜ BOZUK YA DA KANI

1000x600-yzok-bayrama-yetisti
Yenişehir

BAYRAMA YETİŞTİ