GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-tyl2-celebide-samanlik-yangini
Yenişehir

ÇELEBİ’DE SAMANLIK YANGINI

1000x600-uz0d-yesan-hedefleri-gecti
Yenişehir

YESAN HEDEFLERİ GEÇTİ

1000x600-yof7-konyalilar-derneklesti
Yenişehir

KONYALILAR DERNEKLEŞTİ

1000x600-muoo-kontroller-siklasti
Yenişehir

KONTROLLER SIKLAŞTI

1000x600-svy5-boyle-solen-gorulmedi
Yenişehir

BÖYLE ŞÖLEN GÖRÜLMEDİ

1000x600-a2e2-dikkat-havuzda-uzun-sure-kalmayin
Uncategorized

DİKKAT! HAVUZDA UZUN SÜRE KALMAYIN

1000x600-zzdk-amac-biberde-kalite
Bursa Bölge

AMAÇ BİBERDE KALİTE

1000x600-h4zs-korku-dolu-anlar
Yenişehir

KORKU DOLU ANLAR

1000x600-73jk-bir-koltukta-bir-cok-karpuz
Yenişehir

BİR KOLTUKTA BİR ÇOK KARPUZ

1000x600-foau-cayirli-koyunde-yakalandi
Bursa Bölge

ÇAYIRLI KÖYÜNDE YAKALANDI