GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-6xtg-aziz-sancardan-asi-aciklamasi
Uncategorized

Aziz Sancar’dan aşı açıklaması

1000x600-4p3d-koronada-verilen-ilaclari-kullanmamak-hastaligin-seyrini-olumsuz-etkiliyor
Uncategorized

Koronada verilen ilaçları kullanmamak hastalığın seyrini olumsuz etkiliyor

1000x600-znrs-sma-gen-tedavisi-semptomlari-baslamamis-bebeklerde-etkili
Uncategorized

SMA gen tedavisi, semptomları başlamamış bebeklerde etkili

1000x600-kwaj-gunluk-koronavirus-tablosunda-iyilesen-hasta-sayisi-degisti
Uncategorized

Günlük koronavirüs tablosunda iyileşen hasta sayısı değişti

1000x600-g6e9-cin-asisinin-yan-etkileri-nelerdir
Uncategorized

Çin aşısının yan etkileri nelerdir?

1000x600-z7bh-cin-asisi-ne-zaman-vurulmaya-baslanacak
Uncategorized

Çin aşısı ne zaman vurulmaya başlanacak?

1000x600-p0gq-fenerbahcede-ruzgar-tersine-dondu
Spor

Fenerbahçe’de rüzgar tersine döndü

1000x600-2xjb-adana-demirsporda-hareketli-gece
Spor

Adana Demirspor’da hareketli gece

1000x600-tjyl-kevin-durant-552-gun-sonra-basketbola-dondu
Spor

Kevin Durant 552 gün sonra basketbola döndü

1000x600-xdcf-trabzonspor-gecen-yili-mumla-ariyor
Spor

Trabzonspor geçen yılı mumla arıyor