GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-05u2-ozel-cocuklardan-ozel-kutlama
Yenişehir

ÖZEL ÇOCUKLARDAN ÖZEL KUTLAMA

1000x600-cy3x-ayyildiz-bayraklari-dogru-asti
Yenişehir

AYYILDIZ BAYRAKLARI DOĞRU ASTI

1000x600-xdx4-ataya-cok-ozel-ziyaret
Yenişehir

ATA’YA ÇOK ÖZEL ZİYARET

1000x600-3ir3-yenisehirde-98yil-coskusu
Yenişehir

YENİŞEHİR’DE 98.YIL COŞKUSU

1000x600-c3cg-addden-geleneksel-cumhuriyet-yemegi
Yenişehir

ADD’DEN GELENEKSEL CUMHURİYET YEMEĞİ

1000x600-bgvl-tarihimizden-guc-alarak-yolumuzu-acacagiz
Yenişehir

TARİHİMİZDEN GÜÇ ALARAK YOLUMUZU AÇACAĞIZ

1000x600-et4w-yenisehir-belediye-kenetlendi
Spor

YENİŞEHİR BELEDİYE KENETLENDİ

1000x600-6jr4-yine-tutuklandi
Bursa Bölge

YİNE TUTUKLANDI

1000x600-u7qi-yasama-tutunamadi
Yenişehir

YAŞAMA TUTUNAMADI

1000x600-isi5-bu-hikaye-uzun-ve-zahmetli-bir-yolun-son-sayfasidir-ve-sonsuza-dek-okunacaktir
Uncategorized

BU HİKÂYE UZUN ve ZAHMETLİ BİR YOLUN SON SAYFASIDIR ve SONSUZA DEK OKUNACAKTIR…