GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-2p63-mazlumlara-umut-olmaya-devam-edecegiz
Yenişehir

MAZLUMLARA UMUT OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

1000x600-4xut-tatli-yiyelim-tatli-oynayalim
Spor

TATLI YİYELİM TATLI OYNAYALIM

1000x600-08sd-siz-gelmezseniz-biz-geliriz
Yenişehir

SİZ GELMEZSENİZ BİZ GELİRİZ

1000x600-ld38-cumhuriyet-yemeginin-hazirliklari-tamam
Yenişehir

CUMHURİYET YEMEĞİNİN HAZIRLIKLARI TAMAM

1000x600-fu1j-yeniden-refah-sahalara-indi
Siyaset

YENİDEN REFAH SAHALARA İNDİ

1000x600-qhtn-zengin-ulkenin-fakir-cocuklari-olmayacagiz
Siyaset

ZENGİN ÜLKENİN FAKİR ÇOCUKLARI OLMAYACAĞIZ

1000x600-h6bb-ahmet-hocaya-surpriz
Spor

AHMET HOCA’YA SÜRPRİZ

1000x600-x8ss-ayilara-dikkat
Yenişehir

AYI’LARA DİKKAT

1000x600-rt1z-hem-uretici-hem-tuketici-kazanacak
Yenişehir

HEM ÜRETİCİ HEM TÜKETİCİ KAZANACAK

1000x600-q8bw-onemli-protokol-imzalandi
Yenişehir

ÖNEMLİ PROTOKOL İMZALANDI