GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-dkwy-bakanlik-sadece-seyrediyor
Siyaset

BAKANLIK SADECE SEYREDİYOR

1000x600-hp2t-sosyal-belediyecilikte-oncu-oluyor
Yenişehir

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖNCÜ OLUYOR

1000x600-zzv1-yenisehire-dev-tesis
Spor

YENİŞEHİR’E DEV TESİS

1000x600-mehy-hedef-sadece-gencler
Spor

HEDEF SADECE GENÇLER

1000x600-57vb-yenisehir-yesil-sehir-oldu
Uncategorized

YENİŞEHİR YEŞİL ŞEHİR OLDU

1000x600-0caj-kendi-oglunun-nikahini-kiydi
Yenişehir

KENDİ OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI

1000x600-87dp-tarim-iscilerini-unutmadi
Yenişehir

TARIM İŞÇİLERİNİ UNUTMADI

1000x600-j2dw-zayiflama-surecinde-yapilan-hatalar
Uncategorized

ZAYIFLAMA SÜRECİNDE YAPILAN HATALAR

1000x600-iq3j-yenisehire-dev-proje
Yenişehir

YENİŞEHİR’E DEV PROJE

1000x600-72jn-sifir-atik-ile-engelleri-asiyoruz
Bursa Bölge

SIFIR ATIK İLE ENGELLERİ AŞIYORUZ