GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-eqgr-dogadan-sofraniza
Yenişehir

DOĞADAN SOFRANIZA

1000x600-jeho-tso-yonetimi-belli-oldu
Yenişehir

TSO YÖNETİMİ BELLİ OLDU

1000x600-i3nd-yenisehirde-baslayan-kavga-iznikte-kanli-bitti
Yenişehir

YENİŞEHİR’DE BAŞLAYAN KAVGA İZNİK’TE KANLI BİTTİ

1000x600-15n9-yeniden-refah-meydanlarda
Siyaset

YENİDEN REFAH MEYDANLARDA

1000x600-03tb-borsada-yeni-baskan-ahmet-aydin
Yenişehir

BORSA’DA YENİ BAŞKAN AHMET AYDIN

1000x600-t413-ahmet-aydin-ben-degil-biz-anlayisi-egemen-olacak
Yenişehir

AHMET AYDIN: BEN DEĞİL BİZ ANLAYIŞI EGEMEN OLACAK

1000x600-5aj8-orhan-torun-farkli-kazandi
Yenişehir

ORHAN TORUN FARKLI KAZANDI

1000x600-uqsi-bakandan-gece-yarisi-ziyareti
Yenişehir

BAKANDAN GECE YARISI ZİYARETİ

1000x600-wvrw-mekani-cennet-olsun
Yenişehir

MEKANI CENNET OLSUN

1000x600-ki8z-cakir-kokorecin-agir-misafirleri
Yenişehir

ÇAKIR KOKOREÇ’İN AĞIR MİSAFİRLERİ