GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-gniw-ciftciye-buyuksehir-destegi
Bursa Bölge

ÇİFTÇİYE BÜYÜKŞEHİR DESTEĞİ

1000x600-hp48-alinur-aktas
Yenişehir

ALİNUR AKTAŞ

1000x600-fr00-bilgit-firtina-gibi
Bursa Bölge

BİLGİT FIRTINA GİBİ

1000x600-e0t9-safran-hasadi-basladi
Yenişehir

SAFRAN HASADI BAŞLADI

1000x600-99f7-kapali-pazar-gun-sayiyor
Yenişehir

KAPALI PAZAR GÜN SAYIYOR

1000x600-h73a-tesekkurler-ayyildiz
Yenişehir

YİNE UNUTMADILAR

1000x600-uy2f-kazanan-olmadi
Spor

KAZANAN OLMADI

1000x600-yh96-okyanus-koleji-acildi
Yenişehir

OKYANUS KOLEJİ AÇILDI

1000x600-g74u-baskan-aktasi-duygulandiran-bulusma
Yenişehir

BAŞKAN AKTAŞ’I DUYGULANDIRAN BULUŞMA

1000x600-tuh1-basin-duserse-dara-jandarmayi-ara
Yenişehir

BAŞIN DÜŞERSE DARA JANDARMA’YI ARA