GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-lnrq-validen-yenisehire-ziyaret
Yenişehir

VALİDEN YENİŞEHİR’E ZİYARET

1000x600-5gsg-esginden-acik-davet
Yenişehir

ESGİN’DEN AÇIK DAVET

1000x600-fh0u-2-gundur-haber-alinamiyor
Yenişehir

2 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

1000x600-cn3f-seytanin-aklina-gelmez
Yenişehir

ŞEYTANIN AKLINA GELMEZ

1000x600-wfgq-buski-yeni-yerinde
Yenişehir

BUSKİ YENİ YERİNDE

1000x600-avwx-egitime-destek-tam-gaz-devam
Yenişehir

EĞİTİME DESTEK TAM GAZ DEVAM

1000x600-n0m4-uyusturucu-operasyonu
Yenişehir

UYUŞTURUCU OPERASYONU

1000x600-1tlr-dur-ihtarina-uymadi-50-km-kacabildi
Yenişehir

DUR İHTARINA UYMADI 50 KM. KAÇABİLDİ

1000x600-nycu-yenisehirde-maske-denetimi
Uncategorized

YENİŞEHİR’DE MASKE DENETİMİ

1000x600-jysh-gelenek-devam-ediyor
Yenişehir

GELENEK DEVAM EDİYOR