GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-gqqx-kabuklar-kiriliyor
Yenişehir

KABUKLAR KIRILIYOR

1000x600-shnb-ayyildizdan-belediyespora-jest
Spor

AYYILDIZ’DAN BELEDİYESPORA JEST

1000x600-1g2s-care-yeniden-refahta
Siyaset

ÇARE YENİDEN REFAH’TA

1000x600-txer-yenisehirde-2-bin-yillik-carsi
Yenişehir

YENİŞEHİR’DE 2 BİN YILLIK ÇARŞI

1000x600-3yqo-tebrikler-sampiyon
Spor

TEBRİKLER ŞAMPİYON

1000x600-4gzn-yureklerinizden-opuyorum
Spor

YÜREKLERİNİZDEN ÖPÜYORUM

1000x600-aduq-ziyaretci-akini
Bursa Bölge

ZİYARETÇİ AKINI

1000x600-0o5p-tutuklandi
Yenişehir

TUTUKLANDI

1000x600-znd9-hic-yoktan-cinayet
Yenişehir

HİÇ YOKTAN CİNAYET

1000x600-ndf7-tesekkurler-cinar-koleji
Yenişehir

TEŞEKKÜRLER ÇINAR KOLEJİ