GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-asqh-saka-gibi
Bursa Bölge

ŞAKA GİBİ

1000x600-ccpw-adana-persembe-gunu-kitaplarini-imzaliyor
Yenişehir

ADANA, PERŞEMBE GÜNÜ KİTAPLARINI İMZALIYOR

1000x600-aknt-ikinci-yariya-start-verdiler
Spor

İKİNCİ YARIYA START VERDİLER

1000x600-cfc0-tesekkurler-ayyildiz
Spor

TEŞEKKÜRLER AYYILDIZ

1000x600-jit4-baskan-vurdu-gol-oldu
Uncategorized

BAŞKAN VURDU GOL OLDU

1000x600-nx2d-saglikciya-ulasim-ucretsiz
Bursa Bölge

SAĞLIKÇIYA ULAŞIM ÜCRETSİZ

1000x600-58o4-yuzde-70i-bitti
Yenişehir

YÜZDE 70’İ BİTTİ

1000x600-8ebp-ocak-meclisi-yapildi
Yenişehir

OCAK MECLİSİ YAPILDI

1000x600-o9qa-baskan-bombayi-patlatti
Yenişehir

BAŞKAN BOMBAYI PATLATTI

1000x600-lg3y-bunun-adi-zulum
Uncategorized

BUNUN ADI ZULÜM