GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-pap2-tarima-destek-suruyor
Bursa Bölge

TARIMA DESTEK SÜRÜYOR

1000x600-bm6p-hem-kaliteli-hem-ucuz
Yenişehir

HEM KALİTELİ HEM UCUZ

1000x600-h86z-baskanlar-degismedi
Yenişehir

BAŞKANLAR DEĞİŞMEDİ

1000x600-x7f6-lider-motor-yenisehirde
Yenişehir

LİDER MOTOR YENİŞEHİR’DE

1000x600-t9jt-emeklilerden-baskan-aydina-ziyaret
Yenişehir

EMEKLİLERDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET

1000x600-60l7-anlamli-surpriz
Bursa Bölge

ANLAMLI SÜRPRİZ

1000x600-xtz6-bunun-adi-cinayettir
Bursa Bölge

BUNUN ADI CİNAYETTİR

1000x600-wanb-bir-avuc-yahudi-milyarlarca-muslumani-dovuyor
Yenişehir

BİR AVUÇ YAHUDİ MİLYARLARCA MÜSLÜMAN’I DÖVÜYOR

1000x600-papd-sendikamiza-dokunmayin
Yenişehir

SENDİKAMIZA DOKUNMAYIN

1000x600-fe45-kadin-olmazsa-bu-topraklar-sahipsiz-kalir
Siyaset

KADIN OLMAZSA BU TOPRAKLAR SAHİPSİZ KALIR!