GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-albq-en-buyuk-eksik-giderildi
Yenişehir

EN BÜYÜK EKSİK GİDERİLDİ

1000x600-ds1f-kadin-haklari-siyasete-kurban-edilemez
Yenişehir

KADIN HAKLARI SİYASETE KURBAN EDİLEMEZ.

1000x600-5irf-29-ekimde-acacagiz
Siyaset

29 EKİM’DE AÇACAĞIZ

1000x600-w5d7-kahramana-vefa
Yenişehir

KAHRAMANA VEFA

1000x600-5m6c-egitim-sendikalarinin-promosyon-isyani
Yenişehir

EĞİTİM SENDİKALARININ PROMOSYON İSYANI

1000x600-nvjb-ramazanda-beslenme
Yenişehir

RAMAZANDA BESLENME

1000x600-4cxp-dev-yatirimda-imzalar-atildi
Yenişehir

DEV YATIRIMDA İMZALAR ATILDI

1000x600-00ay-kahramanlar-dondu
Yenişehir

KAHRAMANLAR DÖNDÜ

1000x600-pl8m-gundem-deprem
Yenişehir

GÜNDEM DEPREM

1000x600-p2hs-adam-sovu-sevmiyor
Yenişehir

ADAM ŞOVU SEVMİYOR