GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-pnmy-emin-ucan-yeni-baskan
Yenişehir

EMİN UÇAN YENİ BAŞKAN

1000x600-txwu-basur-tedavisinde-gec-kalmayin
Uncategorized

BASUR TEDAVİSİNDE GEÇ KALMAYIN!

1000x600-ft6n-guvenin-adi-yenisehir
Yenişehir

GÜVENİN ADI YENİŞEHİR

1000x600-3pao-muhtarlar-toplantisi-gerceklestirildi
Yenişehir

MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

1000x600-r6ja-kaza-yapti-sonra-kacti
Bursa Bölge

KAZA YAPTI SONRA KAÇTI

1000x600-7ias-maas-zammi-belli-oldu
Bursa Bölge

MAAŞ ZAMMI BELLİ OLDU

1000x600-hlrw-gencler-istedi-baskan-tamam-dedi
Yenişehir

GENÇLER İSTEDİ BAŞKAN TAMAM DEDİ

1000x600-4haj-isveren-destek-bekliyor
Yenişehir

İŞVEREN DESTEK BEKLİYOR.

1000x600-y7sq-o-patronlara-kotu-haber
Bursa Bölge

O PATRONLARA KÖTÜ HABER

1000x600-qf9d-minnettariz-atam
Yenişehir

MİNNETTARIZ ATAM