GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-ltwh-vefa-gecesi
Yenişehir

VEFA GECESİ

1000x600-0fk1-hedef-verimli-ve-kaliteli-hizmet
Yenişehir

HEDEF VERİMLİ VE KALİTELİ HİZMET

1000x600-w7ce-ciftcinin-zam-isyani
Yenişehir

ÇİFTÇİNİN ZAM İSYANI

1000x600-grl3-zamli-yillar-turkiye
Bursa Bölge

ZAMLI YILLAR TÜRKİYE

1000x600-k4g9-yeni-yiliniz-kutlu-olsun
Yenişehir

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

1000x600-wtl0-gazi-ziyaretleri-suruyor
Yenişehir

GAZİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

1000x600-wani-ornek-hizmet
Yenişehir

ÖRNEK HİZMET

1000x600-p8tq-sen-ne-guzel-bir-insansin
Uncategorized

SEN NE GÜZEL BİR İNSANSIN

1000x600-djc3-14-noktaya-istasyon
Bursa Bölge

14 NOKTAYA İSTASYON

1000x600-q075-aktas-muhtarlari-dinledi
Yenişehir

AKTAŞ MUHTARLARI DİNLEDİ