GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-pfik-muzik-soleni
Yenişehir

MÜZİK ŞÖLENİ

1000x600-009w-buski-hiz-kesmedi
Bursa Bölge

BUSKİ HIZ KESMEDİ

1000x600-k2yz-hac-kayitlari-basliyor
Bursa Bölge

HAC KAYITLARI BAŞLIYOR!

1000x600-5oak-kadinlara-destek
Bursa Bölge

KADINLARA DESTEK

1000x600-786h-imamdan-insanlik-dersi
Bursa Bölge

İMAM’DAN İNSANLIK DERSİ

1000x600-xgdh-baskandan-mesaj-var
Yenişehir

BAŞKANDAN MESAJ VAR

1000x600-srff-korkutan-kaza
Bursa Bölge

KORKUTAN KAZA

1000x600-1oyk-baskanlar-bir-araya-geldi
Bursa Bölge

BAŞKANLAR BİR ARAYA GELDİ

1000x600-wn3v-yenisehirde-toplandilar
Yenişehir

YENİŞEHİR’DE TOPLANDILAR

1000x600-1ru4-onlar-can-dostlarimiz
Bursa Bölge

ONLAR CAN DOSTLARIMIZ