GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1000x600-8c4f-uretip-dagitiyor
Yenişehir

ÜRETİP DAĞITIYOR

1000x600-7etd-bu-zirve-kacmaz
Yenişehir

BU ZİRVE KAÇMAZ

1000x600-61vp-ogrencilere-sut-ikrami
Yenişehir

ÖĞRENCİLERE SÜT İKRAMI

1000x600-ywa2-okuluma-cop-atma
Yenişehir

OKULUMA ÇÖP ATMA

1000x600-q8iv-asude-1de-hidrellez-coskusu
Yenişehir

ASUDE 1’DE HIDRELLEZ COŞKUSU

1000x600-t1d0-altin-gencler
Spor

ALTIN GENÇLER

1000x600-0xfm-dere-yalani
Yenişehir

DERE YALANI

1000x600-5pj7-bulent-korku-mhpye-katildi
Siyaset

BÜLENT KORKU MHP’YE KATILDI

1000x600-kh26-sehir-guzellesiyor
Yenişehir

ŞEHİR GÜZELLEŞİYOR

1000x600-7aer-kar-tanesinden-ornek-davranis
Bursa Bölge

KAR TANESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ